Kup4Koła zajmuję się kompleksową obsługą klienta w zakresie: wyszukiwania, kupna, sprzedaży, finansowania, ubezpieczania wyselekcjonowanych pojazdów.

 

Tylko u nas każdy samochód traktowany jest jako odrębny projekt. U nas klient decyduje co jest dla niego ważne, my staramy się sprostać stawianym nam wymaganiom.

Nasze działania cechuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Proces realizacji zamówienia jest sprawny i w pełni bezpieczny dla kupującego. Każdy pojazd podlega weryfikacji w autoryzowanym serwisie danej marki, w przypadku stwierdzenia uchybień pokrywamy wszelkie koszty naprawy. Zgodnie z naszą żelazną zasadą klient odbiera pojazd bez wkładu finansowego z 2 kompletami opon/kół oraz zatankowanym do pełna zbiornikiem.
Nasza firma zajmuję się również pośrednictwem w sprzedaży pojazdów używanych . Jesteśmy w stanie przygotować każdy pojazd do ponownej sprzedaży dla naszych klientów. Każdy pojazd , który udostępniamy jest weryfikowany w kilkustopniowej skali :

  • stan prawny
  • bezwypadkowość
  • stan techniczny
  • stan wizualny

Klient ma wgląd w pełną dokumentację techniczną pojazdu , udostępniamy listę napraw , wykonanych prac. Na każdy pojazd udzielamy gwarancji na życzenie klienta!

Referencje

 

Zachęcamy Państwa do wystawienia nam oceny. Pochlebne słowa jak i krytyka niedociągnięć mile widziane. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i spostrzeżenia.

Wszystko ok, jestem zadowolony.

Polecam, warto!

Jak najbardziej polecam, wszystko zgodnie z założeniami. Pełen profesjonalizm.

Załatwiają wszystko od A do Z a przy tym ponadczasowy profesjonalizm. Sprowadzono mi auto jak spod igły. Stan doskonały. POLECAM i nigdy , nigdzie indziej nie będę poszukiwał samochodu jak przez tę firmę.

W 100% Polecam!

Dodaj własną opinię

12345


Zobacz nasze filmy na vBlog

Mercedes G63 AMg

Porsche Panamera 4S V8 400KM

Range Rover Vogue Autobiography 4,4 V8

Wstęp do vBlog Wstęp do vBLOG Kup4Koła

Sprzedajemy auta luksusowe
i zapewniamy pełną obsługę

Zainteresowany?
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy w 24h!