Firma Kup4Koła zajmuję się kompleksową obsługą klienta w zakresie: wyszukiwania, kupna, sprzedaży, finansowania, ubezpieczania wyselekcjonowanych pojazdów.

 

Tylko u nas każdy samochód traktowany jest jako odrębny projekt. U nas klient decyduje co jest dla niego ważne, my staramy się sprostać stawianym nam wymaganiom.

Nasze działania cechuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Proces realizacji zamówienia jest sprawny i w pełni bezpieczny dla kupującego. Każdy pojazd podlega weryfikacji w autoryzowanym serwisie danej marki, w przypadku stwierdzenia uchybień pokrywamy wszelkie koszty naprawy. Zgodnie z naszą żelazną zasadą klient odbiera pojazd bez wkładu finansowego z 2 kompletami opon/kół oraz zatankowanym do pełna zbiornikiem.
Nasza firma zajmuję się również pośrednictwem w sprzedaży pojazdów używanych . Jesteśmy w stanie przygotować każdy pojazd do ponownej sprzedaży dla naszych klientów. Każdy pojazd , który udostępniamy jest weryfikowany w kilkustopniowej skali :

  • stan prawny
  • bezwypadkowość
  • stan techniczny
  • stan wizualny

Klient ma wgląd w pełną dokumentację techniczną pojazdu , udostępniamy listę napraw , wykonanych prac. Na każdy pojazd udzielamy gwarancji na życzenie klienta!

Kup4Koła to również myjnie samochodowe. W trosce o utrzymanie stanu wizualnego pojazdów naszych klientów na najwyższym poziomie powstała inicjatywa budowy myjni samochodowych.

 

Posiadamy 2 myjnię bezdotykowa, 3 stanowiskowe, w miejscowościach Kleszczów i Łask woj. Łódzkie.

Lokalizację znajdziecie Państwo bez trudu, wpisując w mapę google danej miejscowości #CZYSTE4KOŁA.

Zachęcamy do użytkowania oraz dzielenia się z nami swoją opinią na temat naszych myjni.

Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty, oraz możliwość zakupu żetonów do myjni. W celu otrzymania faktury VAT bądź uzyskania szczegółowych informacji o rabatach prosimy o kontakt z biurem.

 

Referencje

 

Zachęcamy Państwa do wystawienia nam oceny. Pochlebne słowa jak i krytyka niedociągnięć mile widziane. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i spostrzeżenia.

Wszystko ok, jestem zadowolony.

Polecam, warto!

Jak najbardziej polecam, wszystko zgodnie z założeniami. Pełen profesjonalizm.

Załatwiają wszystko od A do Z a przy tym ponadczasowy profesjonalizm. Sprowadzono mi auto jak spod igły. Stan doskonały. POLECAM i nigdy , nigdzie indziej nie będę poszukiwał samochodu jak przez tę firmę.

W 100% Polecam!

Dodaj własną opinię

12345


Zobacz nasze filmy na vBlog

Porsche Panamera 4S V8 400KM

Range Rover Vogue Autobiography 4,4 V8

Wstęp do vBlog Wstęp do vBLOG Kup4Koła

Sprzedajemy auta luksusowe
i zapewniamy pełną obsługę

Zainteresowany?
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy w 24h!